IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 
left arrow right arrow

DENNÉ MENU od pondelka do piatku

Všetci pracujúci, ale aj okoloidúci si môžu vychutnávať DENNÉ MENU u nás od 11:00 do vypredania pripravených pokrmov. Štandardne do 14:00 hodiny opýtajte sa nášho priateľského personálu na možnosti denného menu v neskoršiom čase ...

menu

Kuchári z hrdosťou prezentuju seba a prevádzku.  Jednoduchá krása spočíva v komplexnom dochutení a správnom načasovaní. Šéfkuchár Leopold ocenený niekoľkými  kulinárskymi cenami strávil 12 rokov v prestížných 4 a 5 hviezdičkových hoteloch v zahraničí aby získal zručnosti hodné Master šéfa. Príprave venuje najvyššiu pozornosť vyberané produkty z mies a zeleniny osobne vyberá a použije najmoderniejšie technologické postupy prípravy pokrmov. Spojením týchto zručností a schopností vieme pripraviť domáce a  zároveň extraordinárne jedlá či na denne menu alebo na vašu oslavu, akciu či promociu v Stropkove. Široká škála a rozmanitosť je týždenne pripravovaná pod drobnohľadom a kritickým okom pani vedúcej Anky.

 

Ukáž Možnosti
Zroluj panel

  INFORMÁCIE PRE ZÁKAZNÍKOV - S UDALOSŤAMI NA SLOVENSKU 2020

MÁME OTVORENÉ

 

V nadväznosti na uznesenie vlády SR č. 111/2020 zo dňa 11.03.2020 k návrhu na vyhlásenie mimoriadnej situácie v súvislosti s ohrozením verejného zdravia II. stupňa z dôvodu ochorenia COVID-19 oznamujeme občanom, že vydávanie jedál je možne len mimo prevádzky s účinnosťou od 16.3.2020 do odvolania budú takto:

Výdaj a rozvoz jedál je možne denne a to Pondelok – Piatok: 10.00 – 14.00 hod

Z dôvodu preventívnych opatrení na obmedzenie šírenia ochorenia COVID-19 je do reštaurácie zakázaný vstup bez ochrany tváre. Je nutné použiť rúško, prípadne šál či šatku.

Reštaurácia NEZÁBUDKA aj naďalej poskytuje svoje služby CEZ DONÁŠKU k Vám domov alebo na firmu

 Ďakujeme, že neriskujete a chránite seba a ostatných.   BUDTE ZODPOVEDNÝ