IE Warning
YOUR BROWSER IS OUT OF DATE!

This website uses the latest web technologies so it requires an up-to-date, fast browser!
Please try Firefox or Chrome!
 
 
 

AKCIE A OSLAVY V PENZIÓNE A REŠTAURÁCII NEZÁBUDKA

svadby – promócie – krstiny – kary – biznis workout – rodinné oslavy – firemné posedenia – a iné

Svadby a oslavy v penzióne Nezábudka (Stropkov)

Využite našich dlhoročných skúseností z organizovanie rôznych spoločenských akcií, svadieb a osláv. K dispozícii je podľa dohody aj terasa či salónik (Stropkov). Útulná reštaurácia / krčma s krásnym barom a starostlivo zásobenú vinotékou. Posedenie je možné vo vnútri aj na vonkajšej terase penziónu. Penzión Nezábudka ponúka úžasné posedenie, ubytovanie a nocľah v každom ročnom období.

 

 

Svadby, svadobné hostiny (Stropkov a okolie)

Ak hľadáte romantické miesto pre usporiadanie svadobnej hostiny a svadobného veselia, neváhajte. S organizovanie svadieb a svadobných osláv máme bohaté skúsenosti. Penzión s Reštauráciou NEZÁBUDKA je blízko centra Stropkova, cesta zo svadby v centre k nám zaberie minútku pohodlné cesty. Na kľúč po dohode Vám zostavíme svadobné menu a priebeh svadobnej oslavy. V priebehu svadby môžete využívať všetky služby penziónu. Radi Vám vyjdeme v ústrety aj s dopravou medzi penziónom a centrom mesta Stropkov. Pri svadobnom veselí a hodovania sa u nás budete cítiť ako doma.

Oslavy pre firemnú klientelu

Hľadáte miesto pre usporiadanie oslavy pre Vašu firemnú klientelu, alebo Vašich zamestnancov. Budeme radi ak si vyberiete náš penzión. Penzión leží v tichej časti mesta, v intraviláne mesta Stropkov. Kostol je cca 1,5km vzdialený od nášho penziónu. V penzióne môžete posedieť, vypiť a zajesť a samozrejme využiť aj ubytovanie v našich štýlových apartmánoch a izbách. Penzión s reštauráciou (Stropkov a okolie) je vhodný aj pre väčšie skupiny, útulné miesto a vrelo srdečná obsluha je tu pre každého dostatok.

Organizovanie súkromných osláv

Chcete usporiadať súkromnú alebo rodinnú oslavu, párty? Dohodnite sa na usporiadanie oslavy. K dispozícii je vám celý objekt penziónu, reštaurácie, vnútorné i vonkajšie posedenie, bar.

Rekapitulujme čo všetko ponúkame… Akcie a oslavy v Stropkove .

svadby – promócie – krstiny – kary – biznis workout – rodinné oslavy – firemné posedenia – a iné

 

 

Ukáž Možnosti
Zroluj panel