UBYTOVACIE ZARIADENIE A REŠTAURÁCIA V STROPKOVE

Penzión Nezábudka s Reštauráciou v Stropkove

Kuchári z hrdosťou prezentuju seba a prevádzku. Jednoduchá krása spočíva v komplexnom dochutení a správnom načasovaní. Príprave venuje najväčšiu pozornosť vybrané produkty z mies a zeleniny osobne vyberá a použije najmodernejšie technologické postupy prípravy pokrmov.

Spojením týchto zručností a schopností vieme pripraviť domáce a zároveň extraordinárne jedlá či na denne menu alebo na vašu oslavu, akciu či promócie v Stropkove. Široká škála a rozmanitosť je týždenne pripravovaná pod drobnohľadom a kritickým okom pani vedúcej Anky.

REŠTAURÁCIA NEZÁBUDKA JEDNODUCHO DOBRÉ JEDLO V MESTE VŠETCI MUSÍME JESŤ ... TAK PREČO SI NEDAŤ DENNÉ MENU V STROPKOVE PRÁVE U NÁS

Stravovanie v Reštaurácii NEZÁBUDKA v Stropkove

Štýlová reštaurácia má bohatý výber jedál a vždy patrila k obľúbeným podnikom v meste. Náš jedálny lístok je plný pokrmov rozličných druhov, no nájdete v ňom aj kulinárske špeciality slovenskej, maďarskej, rusinskej a medzinárodnej kuchyne, ktoré určite uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov. K skvelej kuchyni neodmysliteľne patrí aj kvalitné víno, aperitív či digestív.

O príjemnú atmosféru a Vašu spokojnosť sa postarajú naši zamestnanci a aj preto je Penzión a Reštaurácia NEZÁBUDKA v Stropkove vyhľadávaným miestom osláv, rodinných posedení , pracovných a spoločenských udalostí.

OBJEDNÁVKA AKCIE, OSLAVA, NARODENINY

Denné MENU: len 5,50 € .

Stravovanie v Reštaurácii NEZÁBUDKA v Stropkove

REŠTAURÁCIA NEZÁBUDKA JEDNODUCHO DOBRÉ JEDLO V MESTE

UBYTOVANIE **

Penzión v Stropkove

DOBRÉ JEDLO

Reštaurácia v Stropkove

Zavolajte nám! tel:+421 54 71 81 279

Rezervujte si online alebo telefonicky overte si obsadenosť reštauračného zariadenia v Stropkove na Vašu oslavu, akciu, promóciu alebo krstiny zariadenia v sekcii rezervácia